Coimbatore, Tamil Nadu
GST No. 33BXBPM6357D1ZN
Approx. Rs 1,67,998 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Load Capacity | 501 - 1000 kg |
| Warranty | 1 Year |
| Speed Adjustable | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Icon Conveyors |
| Voltage | 380 V |
Approx. Rs 1,30,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Material Handling Capacity | 100-150 kg per feet |
| Material | MILD STEEL |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Length | 20-40 feet |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
Explore More Products
© Icon Conveyors. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited